איך מנגנים ריקוד התרנגולות על פסנתר או אקורדיון The Chicken dance

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

ריקוד התרנגולות הולחן על ידי אקורדיוניסט שווצרי בשנות ה-50 אבל תפש את כל העולם בשנות ה-80 , תורגם להמון שפות והוקלט במאות גירסאות.

נתחיל ביד ימין, כדי להתנסות בצלילים ומבנה של שיר , להכיר היטב את המנגינה, לגלות את האצבעות הנכונות, לשיר (אפשר גם לזמזם) את מילות השיר יחד בו זמנית יחד עם הנגינה.

לנגן , זה קל, זה כיף, זה אפשרי
ברוכים הבאים לשיטות אסי רוז
מתחילים גל של הצלחות מוזיקליות וסוף סוף מצליחים לנגן את השירים שאנו אוהבים ואפילו מרחיבים אופקים עם יצירות מפורסמות מהקולנוע ומכל הזמנים.
מגלים שאפשר לנגן גם בשתי ידיים, לשיר בו זמנית ואפילו לעשות ליוויים שונים של אקורדים
בשיטות אסי רוז גם עולים מדרגות מוזיקליים בשלבים מהירים , גם יכולים לעבור מכלי אחד לכלי אחר , גם מפתחים את חוש השמיעה, חוש הקצב וגם מרחיבים את אוצר השירים
מה שבטוח הוא שכל אחד מאיתנו ירכוש עוד ועוד נסיון בתחום המוזיקה
תוצאות מיידיות וריגושים של הצלחות מעוררות לנו את המוטיבציה
אז כל מה שנותר לנו זה להתאמן
ולכן נעשה זאת לפחות פעם אחת בשבוע למשך 10 עד 25 דקות
בהצלחה לנו

פסנתר בשתי ידיים

לפניכם גירסה קלה לשתי ידיים | לפי שיטות אסי רוז – האותיות באנגלית מייצגות את האקורדים, בשלב הראשון יש ללחוץ על האקורד בזמן הנכון עד שעוברים לאקורד הבא. אפשר נגן אקורד קצר של שניה אחת בלבד , אפשר גם להחזיק את האקורד למשך שתייים שלוש שניות – מה שמצליח לכם יותר, מה שנשמע לכם יותר, מה שכיף ונעים לכם יותר

הסימן של ה +הפלוס+ מציין את האפשרויות לליווי אקורדים שונים | לפיצוח כנסו לקישור