שירי ילדים: לדוד משה (מנויי PRO )

השיר לדוד משה היתה חווה נכתב במקור באנגלית ב1917 ותורגם מאז לעברית ע׳י אברהם ברושי בשנות ה-50. ברושי היה פזמונאי ישראלי שעלה ארצה מרוסיה.

השיר הוקלט ע׳י חווה אלברשטיין ב1977, ומאז הפך להיות אחד מלהיטי הילדים המופרסמים בארץ עד היום הזה. מאז בוצע ע׳י אומנים רבים כולל ציפי שביט, נתן דטנר, עוזי חיטמן ומשתתפי סדרות ילדים מפורסמות כמו ׳בלי סודות׳, ׳שלוש ארבע חמש וחצי׳ ועוד.

שיטות אסי רוז מועדדת תוצאות מהירות וריגושים של הצלחות כדי לעורר מוטיבציה להמשיך את המסע הקסום אותו אנו מתחילים עכשיו של לימוד שירים ידועים / אהובים בפסנתר או אקורדיון. התהליך גם מהנה וגם עוזר לנו להרחיב את אוצר השירים ולרכוש עוד ועוד נסיון בתחום המוזיקה, לחזק את הבטחון העצמי, להרגיש שאנחנו יכולים לנגן , זה קל, זה כיף, זה אפשרי! יחד גם נפתח את חוש השמיעה, נשתפשף במטוריקה ונשפר את הטכניקות של פעולות שונות המשולבת בו זמנית: נגינה בשתי ידיים יחד עם הפקת קול.

נגינה בשתי ידיים

לפניכם גירסה קלה לשתי ידיים | לפי שיטות אסי רוז – האותיות באנגלית מייצגות את האקורדים, בשלב הראשון יש ללחוץ על האקורד בזמן הנכון עד שעוברים לאקורד הבא. אפשר נגן אקורד קצר של שניה אחת בלבד , אפשר גם להחזיק את האקורד למשך שתייים שלוש שניות – מה שמצליח לכם יותר, מה שנשמע לכם יותר, מה שכיף וקל.