יאללה גיטרה לבני נוער ומבוגרים

מתחילים לנגן כמו טיל

הלימוד קל ופשוט מותאם לכל התלמידים הצעירים או המבוגרים

אם אתם עברתם את גיל 13 ויש לכם גיטרה בבית אז הגעתם למקום הנכון. פה אפשר לנגן יותר ולהתייאש פחות.

אין לכם גיטרה?????????? צרו קשר אשמח לעזור

יש כמה גישות ללמוד גיטרה – זה לא מדע שמותאים לכל אחד ואחד. יש כאלו שאוהבים ללמוד מנגינות ויצירות מדליקות, יש כאלו שאוהבים ללמוד את הסולואים המשוגעים של אלילי הגיטרה החשמלית ויש כאלו שמאד אוהבים לפרוט עדין או קיצבי כדי להשתלב עם עוד נגנים וזמרים או כדי להצליח לנגן ולשיר לבד בלי יותר מידי קונצים – פשוט לפרוט אקורדים ולזמר שירים שאתם ממציאים או שירים שאתם ממש אוהבים וזה יכול להיות כל דבר. ברוב המקרים לנגן ולשיר את השירים שאתם מאד אוהבים יכול להיות מאד קל, רק שזה נראה קשה אם לא מבינים. זה נראה קשה אם רואים בעמודי האינטרנט כל מיני אקורדים קשים ומוזרים. מי שקצת למד פה באתר יכול לדעת איך להמיר את האקורדים המאד מוזרים או מסובכים לאקורדים פשוטים כדי לעשות את החיים הרבה יותר קלים, לפחות לנו, הגיטריסטים החדשים, המתחילים שרוצים לנגן יותר ולהתייאש פחות.

האם אתם רוצים לדעת טאבים ותאוריה בסיסית?

האם אתם רוצים להבין איך שמות הצלילים דו רה מי פה סול לה סי פוגשים את הגיטרה ואז לנגן את יונתן הקטן ובהמשך את פור אליז ובהמשך את שודדי הקריבים ועל הדרך לנגן שירי ימי הולדת, שירי חגים וכל מיני מטעמים? נוסיף גם שהמסלול התאורתי פרקטי הזה יעשה לכם סדר בראש ואז תבינו למה אקורד c קשור לתו ולבס של דו ומה זה אומר ומה בעצם אפשר לעשות עם זה, איך מאלתרים, מה זה סולם ואיך זה קשור לאקורדים? באילו סולמות מנגנים אילו אקורדים ואיך זה משפיע על אילתור וקומפוזיציה. נוסיף גם שברגע שתבינו איך הביטלס וחברי להקת כוורת יצרו את השירים שלהם גם אתם תוכלו לייצר שירים.

אם זה מה שאתם / אתן באמת רוצים /רוצות – אל תחשבו פעמיים – כנסו עכשיו, גם כי זה בחינם וגם כי החוג מחכה לכם.

רוצים להתחבר לגיטרה?

רוצים ממש אבל ממש לנגן בלי בולשיט ?

רוצים לשיר ולפרוט או להשתלב עם מוזיקאים אחרים?

זה ממש אפשרי. כדי שלא תתיאשו לי בחצי של השיעור השני הכנתי לכם קורס מטורף וקצר של חמישה מפגשים – עוד על הקורס אפשר לקרוא פה.

אפשר גם פשוט ללחוץ על הריבוע היפה הזה ויאללה מתחילים!

מה חדש?

Related Articles

השקט בין הצלילים

שיר אהבה לטבע והודיה לרוח הגדולה תורגש על ידי אסי רוז , המקור הוא שיר באנגלית מאת פנטוזי (הוואי) מחלוצי שבט הריינבו (שבט הקשת בענן

Read More »

ארבעת האלמנטים

שיר שמאני מתורגש- שיר הודיה לאלמנטים תורגש על ידי אסי רוז , המקור הוא שיר מסורתי מהאמזונס Nuku Mana, הגירסה המפורסמת הוקלטה על ידי הרכב

Read More »